16 Nisan 2014

TTNET Daha Son Ödeme Tarihi Gelmeden Gecikme Faizi Uyguluyorlar.

TTNET son ödeme tarihi 21.04.2014 olan ödememize daha tarihi geçmeden gecikme faizi uygulamış. İyice şaşırdılar artık. Zaten sürekli kopan kesilen saçma bir hizmet kaliteleri var her ay düzenli olarak ödeme yapmamıza rağmen şimdide daha son ödeme tarihine 6 gün olan faturaya faiz uygulamışlar.

Böyle kabalık olamaz. En kısa zamanda açıklama ve yapılan hatanın düzeltilmesini bekliyorum.

Ali 70 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön