15 Şubat 2013

Ttnet Daha Kullanmaya Başlamadan Sabrımı Sınamaya Başladı!

Gayrettepe şubeden internet ve telefon başvurusu yaptım. 2 gün çağrı merkezinde mahvoldum çünkü kimse ne yapacağını bilmiyor, her aradığım kayıt oluşturuyor takip no telefonuma mesaj geliyor, bir sonraki aramamda bu numarayı versem bile hakkımda hiçbir şeye ulaşamıyorlar.

Neyse işteyken arandım, problem çözüldü internet aktif dediler, eve geldim gene değişen birşey yok. Gene arıza kaydı bırak, gene bekle ki sorun çözülsün. Bismillah daha, kullanmaya başlamadan sabrımı mı deniyorsunuz yoksa herkese uyguladığınız standart prosedür mü?

Huseyin 48 Okunma

Cevaplar

 • Huseyin20 Şubat 2013

  Gayrettepe Şube'ye telefon ve internet için başvurdum.Telefon ve modemi kurmaya geldiler bir saat sonra internetiniz açılır dediler,olmadı.Ertesi gün aradım sizin başvurunuz yok dediler.Sonradan başvurum ortaya çıktı.İnternetiniz aktif hayırlı olsun dediler, eve gittim internet yok. Arıza kaydı oluşturuyorum, hallettik arıza giderildi, dosyanızı kapattık diye mesaj geliyor, eve gidiyorum değişen hiçbir şey yok,böyle devam etti. Cuma günü gece servis geldi, akşam oldu ben ancak pazartesi gelirim dedi, pazartesi bekledim, işten izin alıp bekledim gelmediler, aramadılar, bir de size ulaşamadık diye gece mesaj atıyorlar. Bugün şubeye gittim, telefonla arandım, hala servis bekliyorum!

 • Huseyin18 Şubat 2013

  Bugün servis gelip sorunu çözecek denildi en son, işten izin aldım bekliyorum sabahtan beri, artık hiç umudum kalmadı, pes ediyorum, ben her ay 50 lira yatırırIm hesabınıza, çevremde bir kaç milyon benim gibi keriz var, onları da ikna edeceğim, biz her ay 50 lira yatırırız, hiç rahatınızı bozmayın. İstediğiniz başka zaman olursa ben yine izin alırım, hep beraber keriz avına çıkarız.

 • Huseyin16 Şubat 2013

  Sorunum çözülmedi, bildiğim şey(internetimin hala açılmaması,mağduriyetimin d3vam etmesi) bana söylenmiş, çözümünüz bu mu?

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Huseyin16 Şubat 2013

  İnternet problemi hala devam etmekte, şikayet üzerinden kaç gün geçti bugün geri dönüş yapıldı ve telefondaki eleman da kayıt oluşturup gerekli incelemeler yapılacakmış deyip gene bekliyoruz somut hiçbirşey yok. Sorunu tespit eden kimse yok.

 • Huseyin15 Şubat 2013

  Tekrar tekrar kamera şakası gibi. Dün bıraktıgım arıza kaydına istinaden işteyken gene mesaj atıldı sorun çözülmüştür diye. İşten eve dönüyorum değişen birşey yok. Gene arıza kaydı bırak bir gün bekle. Gene yaptık diyeceksiniz. Lanet olsun sizden alacağım hizmete.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön