06 Eylül 2013

TTNET Daha İyi Çeker Diye Bağlantı Hızımı Düşürmüşler!

8 mbps ye kadar kullanma hakkım var ama ben 1 mpbs bile kullanamıyorum 0,44 mbps çekiyor. internete zor giriyorum. Şarkı dinleyemiyor video izleyemiyorum. Kaç sefer aradım şikayetimi hazırlıyorlar ekip yönlendirilecek deniliyor ekip ya geliyor ya gelmiyor ki gelenlerde zaten bıkmışlar. Ben de bıktım ayda 1-2 defa sürekli bir sorunla karşılaşıyorum.2-3 gün önce aradım şikayette bulundum.

Ekip gelmiş yaptıkları benim hızımı 1 mbps ye düşürmüşler. Böyle daha iyi çekermiş öyle demişler. beni 8 mbps ye kadar olan hakkımı 1 mbps e düşürmüşler hangi hakla? Bir daha şikayet ettim bu sefer kimse gelmedi. Santralde mi var sorun nedense artık çözün. Yeni santral oluşturun o zaman mağdurum. Bıktım.

Hüseyin 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön