03 Temmuz 2013

TTNET Daha Bağlanmayan Aboneliğin İptaline 200 TL Ceza!

Geçtiğimiz haftalarda yazdığım şikayet yazımdan sonra 20 haziran cumartesi saat 9'da gelip bağlanacağı söylenmişti. Akşama kadar beklememe rağmen kimseler gelmedi. Bugün aradım böyle bir kayıt oluşturulmamış deniyor, böyle mantıksızlık olmaz. Bugün Telekom'dan iptali için başvurdum 200 TL civarı ödeme yaparsam iptal edileceğini söylediler.

Sadece başvuru yaptım karşılığında hiçbir hizmet almadan durduk yerde 200 TL bana çok mu geldi ya. Kurulum + aktivasyon ücretsiz deniyor, iptal ettirsen dert ettirmesen dert. Sonuç alamazsam hakem heyetine, tüketici derneklerine başvuracağım. 200 TL parayı çöpten toplamadık.

Mehmet 50 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 19 Ağustos 2013

  SAYIN YETKİLİLER ; TTNET Paketimde kurulumun ücretsiz olmasına rağmen, para ödeyerek 17/08 DE ben yaptırdım.AYRICA KURULUMUN YAPILMADIĞI,İNTERNETİN KULLANILMADIĞI AYLARA DA 44 VE 42 TL OLMAK ÜZERE 86 TL. FATURA KESMİŞLER. İLK FATURADA MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLE GÖRÜŞTÜM KULLANILMADIĞINDAN İPTAL EDİYORUZ DEDİLER.2 GÜN ÖNCE SORDUM BÖYLE BİR BİLDİRİM YOK DEDİLER VE ARTI 42 TL DAHA İSTİYORLAR.BÖYLE NE HİZMET OLUR NEDE TİCARET.İPTAL ETTİRMEK İÇİN HAKEM HEYETİNE DİLEKÇE İLE DAHİL HER MERCİYE BAŞVURUP HAKKIMI ARAYACAĞIM.

 • Mehmet 06 Temmuz 2013

  müşteri sorunlarını zamana bırakarak çözümleyemezsiniz.müşteri memnuyeti; problemlerin hızlı çözümündeki göstereceğiniz ilgiden geçer.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Temmuz 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Temmuz 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön