12 Şubat 2014

TTNET Daha Abonesinin Taahhüt Tarihini Bile Bilmiyor!

TTNET'e 24 taahhütlü üyeliğim mevcuttu. Ama sürekli kendi kafalarına göre beni Tivibu üyeleri yapıp faturalarımı şişirdiklerinden dolayı hattımı kapattırmak istedim. Kapatmadan önce çağrı merkezlerini arayıp taahhüt bitiş tarihimi sordum 17.10.2013 tarihinde taahhüdüm bittiğini söylediler ve o tarihten sonra ben üyeliğimi iptal ettim.

Fakat tabi ki de TTNET'e yakışır şekilde taahhüdüm bittiği tarih 17.10 tarihi değilmiş ve 160 TL'lik fatura bana gönderilmiş. Tam TTNET'in yapabileceği uyanıklıkta saçma bir iş. Bu kadar başarısız bir fatura yönetimi yaptıkları için ödül almaları lazım!

Müşterinin taahhüdü ne zaman bitiyor onu bile söylemeyi beceremiyorlar!

Salih 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön