23 Nisan 2013

Ttnet Çözümsüzlük-İnternet Kesilmesi!

İnternet kesilmesi yüzünden kaç gündür arıyorum. Bana geribildirim yaparkende inter hızınız düzeldi mi diyorlar. Kardeşim ben hızdan değil kesilmeden şikayetçiyim diyorum. Araştırıp geri döndüklerinde sorun yok diyorlar. Verdiğiniz modem kaynaklı olabilir diyorum. Modem firması ile görüş diyorlar.

Modem firması ile görüşüyorum. Modem ayarlarını yaptık sorun yok diyor. Ttnet Müşteri hizmetlerindeki şahsa modemde sorun var buna bir çözüm bulunması gerek diyorum ama adamın verdiği cevaba bak. " O konuda birşey yapamayız ancak yeni bir modem alacaksan yardımcı olurum. " Böyle anlayış mı olur? Madem yardımcı olamayacaksan 24 taahhüt ile neden modem verip beni mağdur ettiniz?

Yilmaz 72 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön