27 Ağustos 2014

TTNET Çözümlenmeyen Net Sorunu!

TTNET gibi büyük bir firmanın net sorunuma çözüm bulamaması şaşırtıcı. Sürekli hergün arıza kaydı bırakmaktan bunaldım. 2 dk net geliyor fakat daha sonra bütün gün yok. Çözüm bulamadıklarında direk sizin kablo yada modemden kaynaklanıyor gibi basit bahaneler bulmaktalar.

Fakat benim kablo bağlantılarımda modemimde yenilenmiş olmasına rağmen ortada bir çözüm yok. Bize daha hızlı hizmet sağlamak için Wiber bağlantı kabloları çekildi tam tersi beni bu şekilde daha büyük bir mağdur ettiler. Kullanamadığım netin ay başı geldiğinde faturama yansıması da ayrı bir mesele.

Şengül 161 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön