12 Şubat 2015

TTNET Çözüm Üretemiyor!

Şikayetimize hala çözüm yok... İzmir Karabağlar Yeşilyurt Refet Bele Mah. 9171 sokak No: 22'de yeni bina olduğundan dolayı alt yapı bulunmamakta ve 2 aylık süreçte talebimi yinelememe ve gerek Türk Telekom Müdürlüğü olsun, gerekse çağrı merkezi olsun yaptığım tüm şikayetler sonuçsuz kalmış bulunmaktadır.

Yakın zamanda gireceğim sınava hazırlık yapabilmemiz için internet erişimine ihtiyacımız bulunmaktadır. Sınavda başarısız olursak da maddi ve manevi sıkıntıları beraberinde getirmekte. Yetkililer talep çok fazla karşılanamıyor olarak bilgi veriyorlar.

Okan 143 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön