02 Eylül 2014

TTNET Çözüm Sunmuyor!

Sadece internet için kullandığım telefon hattımı müşteri hizmetlerini arayarak internet hattım üzerine nakil ettirmek ve bu sayede gerekli kampanyayla daha az bir fatura ödemek istedim fakat ne mümkün cep hattım bu kampanyaya uymadığı için yapmadılar şubelerimize gidin dediler. Tamam deyip yollara düştük, bu seferde zorla iş çıkışı tam 5'te yetiştiğim Gaziosmanpaşa Müdürlüğünde mesai saati bitiminden dolayı işlemim alınmadı. Anlamadığım şey Türk Telekom çözüm mü yoksa çözümsüzlük mü üretmeye çalışıyor, nedir bu müşteriye yapılan eziyet anlam veremiyorum. Müşteri kaçırmaksa niyetiniz lütfen bunu baştan belirtiniz.

Kutsal 226 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön