13 Ekim 2014

TTNET Çözüm Odaklı Geri Dönüş Sağlanmıyor. .

İnternet imiz kapanmıştı TTNET ile görüştüğümüzde telefon hattının açılması gerektiği ve bu yönde işlem sağlanacağı bilgisi aktarıldı. Telefonumuzu arttırmamıza rağmen İnternet' imiz açılmadı sürekli talep oluşturuluyor her defasında doğru bilgiler verilmiyor yanlış yönlendiriliyor ve Ne yazık ki çözüm odaklı geri dönüş sağlanmıyor yaklaşık olarak on gündür hizmet almayı bekliyoruz.

Ama Back ofice gereken özen ve hassasiyeti göstermiyor üstelik İnternet kullanmadığımıza rağmen fatura ücreti bilgisi geliyor çok öncelerden back ofice gerçekten anlık çözüm odaklı geri dönüş sağarken şimdi hiç bir şey yapmıyor.

Yusuf 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön