26 Nisan 2013

Ttnet Çözüm Arıyorum!

Yaklaşık 3 ay önce kapattırmış olduğumuz ttnet hattımız borcundan dolayı yasal takibe düşmüştür. Ancak bundan önce bize hiçbir bildiri ulaşmamıştır. Ayrıca normal zamanda herhangi bir kampanya bildirmek içi arayan ttnet müşteri hizmetleri borcunuz ödenmemiştir diye hatırlatma ihtiyacı hissetmemiş. Tarafımıza bir tebligat yollanmış ancak biz evde olmadığımız için de herhangi bir bilgi ulaşmadı bize ben geçtiğimiz günlerde avukatla görüştüğümde bana, tebligat muhtara verilmiştir mesuliyet sizindir diye bir cevap aldım. Bundan doğan faizleri de ödemeyi kabul etmiyorum.

Nazmi 30 Okunma

Cevaplar

  • Nazmi10 Eylül 2013

    bana göndermiş olduğunuz bilgilendirme mailini tekrar yollamanız mümkünse yollarmısınız

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön