11 Şubat 2014

TTNET Çözülmeyen Sorunlar!

Ben 3 aydır çözülemeyen TTNET sorunumdan bahsetmek istiyorum. 2 ay önce Müşteri Hizmetleri tarafından arandım ve taahhüt süremin bittiğini istersem yine taahhüt vererek aynı ücreti ödeyeceğimi söylediler. Bende kabul edip onayladım. Ama 2 ay boyunca fazla ücret göndermeye devam ettiler tekrar Müşteri hizmetlerini aradığımda taahhütümün sisteme geçmediği bilgisini alarak şikayet talebinde bulundum.

Tekrar döndüklerinde hatanın kendilerinden kaynaklandığını ve fazla alınan ücretin iadesini sağlayacaklarını söylediler. Bu ay gelen fatura hepsinden daha fazla oldu ve tekrar aradığımda size böyle ücretlendireceğiz dediler. Yine şikayette bulundum.

Mustafa 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön