06 Kasım 2013

TTNET Çözülmeyen Problem!

Normalde her ay başı kotamın sıfırlanıp hızımın yükseltimesi gerekirken 4 aydır hızımı yükseltmiyorlar. Senelerdir 12 mbps bağlantı kullanırken aylardır bana 4 mbps bağlantı veriyorlar. TTNET'i aradığımda telefondaki kişi hızımı yükseleceğini söylüyor ama bağlantı kopuyor 1-2 gün gelmiyor. En son şikayet yazdığımda durumu düzelteceklerini söylemişlerdi ama değişen birşey yok.

Can 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön