TTNET Çözülmeyen Nakil Sorunu!

Serkan A. |

Yaklaşık 1 ay önce İstanbul'dan Ordu'ya taşındım. Bu esnada internetimi de kapattırdım. TTNET'ten ulaşıp nakil olabileceğini söylediler bende onayladım. Fakat bunca zaman geçmesine rağmen internetim henüz bağlanmadı. Arıza bildirimi yaptım 1 haftadır gelen olmadı.

Hat kablosunu apartmanın kapısında bırakıp gittiler. 30 TL vererek özel bir servise kendim apartmanın telefon kutusuna bağlantı yaptırdım. İstanbul'da eve kadar bağlantı yapan firma orduda müşterileri tabiri caizse takmıyor. Birde yapılmayan nakilin bedelini istiyorlar. Yapmadıkları bağlantının bedelini de tarafıma ödeyeceklerini umuyorum. Sorunun bir an önce giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Devir/Nakil Teknik Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ekim
  15:52

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 21 Ekim
  11:55

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.