21 Ekim 2015

TTNET Çözülmeyen Nakil Sorunu!

Yaklaşık 1 ay önce İstanbul'dan Ordu'ya taşındım. Bu esnada internetimi de kapattırdım. TTNET'ten ulaşıp nakil olabileceğini söylediler bende onayladım. Fakat bunca zaman geçmesine rağmen internetim henüz bağlanmadı. Arıza bildirimi yaptım 1 haftadır gelen olmadı.

Hat kablosunu apartmanın kapısında bırakıp gittiler. 30 TL vererek özel bir servise kendim apartmanın telefon kutusuna bağlantı yaptırdım. İstanbul'da eve kadar bağlantı yapan firma orduda müşterileri tabiri caizse takmıyor. Birde yapılmayan nakilin bedelini istiyorlar. Yapmadıkları bağlantının bedelini de tarafıma ödeyeceklerini umuyorum. Sorunun bir an önce giderilmesini istiyorum.

Serkan 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ekim 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön