TTNET Çözülemeyen Hız Sorunu.

Cihan A. |

Son 5 gündür 16 Mbit'e kadar olan bağlantımın hızı 0.4 Mbit'e düştü, her gün aradığımda sorununuzun aciliyetini ve mağduriyetinizi kayda ekliyorum deniyor. Bunun üstüne kopma ve bağlantı sağlayamama sorunları da ekleniyor, bağlantı sorunları maksimum bir günde çözülüyor ama hız hala dipte. TTNET hız sorunumu çözebilecek mi merak ediyorum.

Olmazsa çözüm fatura indirimi aldım taahhüdümü yakıp TTNET'den kaçmak olacak.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  09:49

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Cihan A.
  10 Mart
  19:43

  Şikayetvar.com'a yazında sorunun çözüldüğü ve bağlantımın 11mbit olduğu belirtildi ve kayıt kapatılmış. Bağlantı sorunum hala devam ediyor, hız testinin verdiği değer 3,6mbit. 1haftadır bağlantı sorunum çözülmedi.
  TTnet'in bu soruna çözüm bulması için ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.

 • 09 Mart
  11:56

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.