04 Şubat 2014

TTNET Çözülemeyen Hız Problemi ve Kalitesiz Çağrı Merkezi Hizmeti

K** D** adına kayıtlı 3522** müşteri numaralı TTNET abonesiyim. 23.01.2014 tarihinden itibaren yaşamış olduğum hız problemi ile ilgili defalarca çağrı merkezini aradım. Aldığım hız ortalama 50-80kbit ping 150-300ms arası değişmekte. Bunu belirmeme rağmen yetkililer dahil çağrı merkezinin tamamı baştan savma bir tavır ve tutum içerisindeler. Bu gün halen bu problemle ilgili bir dönüş yok.

Tivibu çağrı merkezi tarafından bu sıkıntıdan önce aranıp hd yayınlara geçmem dahilinde mevcuttaki 8 mbps internet hızıma ek 4 mbps hız tanımlanacağı ve adil kullanım dahil bu hızın düşürülmeyeceği bilgisi verildiğini defalarca belirtip, almam gereken hızın 12 mbps olduğunu söyledim. Bugünkü hız testi bu.

Tevfik 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön