10 Şubat 2014

TTNET Çözemediği Soruna Ek Olarak Fatura Gönderdi

Bundan 1 ay önce TTNET yalın internete abone oldum olmaz olsaydım sözde 8mbıt ınternet bağladılar ama ben 1 ay boyunca 1 mbıt i bile geçemedim. Neredeyse 10 sefer aradım düzelteceğiz efendim şöyle efendim böyle efendim. Hep aynı laflar. Ama ben 1 ay boyunca ınternet neredeyse kullanmadım.

Üstüne üstelik şimdide 70 tl lık fatura göndermişler. Kapatmak istiyorum. Ben TTNET' le çalışmak istemiyorum. Taahhüt imzalatıyorlar. Bir de ondan ceza kesecekler. Sanki haksız benmişim gibi.

Cihan 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön