27 Ocak 2014

TTNET Çok Yavaş İnternet!

11.11.2013 tarihinden beri Yalınnet limitsiz üniversiteli tarifesi abonesiyim. Bugün itibariyle TTNET internet hızım 0.5 mbps ye kadar düştü. Müşteri hizmetlerini aradığımda 50 gb adil kullanım kotasını aştığımı söylediler.

Ben de daha önce de adil kullanım kotasını aştığımı hatta bu ay kotayı aşalı 15 günden fazla olduğunu ve daha önce internetin bu kadar yavaş olmadığını söyledim. Bana çözüm olarak 1 şubatı beklememi ve eğer İnternet hızım düzelmezse o zaman tekrar aramam gerektiğini söylediler. Böyle bir çözüm mantığı olabilir mi? Şu anda Google a bile bağlanamıyorum. Bir bilgisayar mühendisliği öğrencisi olarak TTNET yüzünden mağdur durumdayım.

Samet 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön