16 Aralık 2013

TTNET Çok Sık Kopma Yaşıyorum!

Uzun süredir TTNET ile iletişim kurmama rağmen sağlıklı bir dönüş yapılmadı. İki ayı aşkın bir süredir çok sağlıksız bir şekilde internet kullanmaya çalışıyorum. Nasıl oluyor da bu kadar büyük bir şirket bu kadar zayıf olabiliyor? Lütfen artık düzgün bir geri dönüş yapılsın artık her ay 70 TL çöpe atıyormuş gibi hissediyorum. Önceki mesajlarımda da bin kez dile getirdiğim aynı şeyleri söylemekten sıkıldım.

Yıllık Tivibu üyeliği yaptırdım fakat bu kopma sorunu yüzünden onu da kullanamıyorum. 50 kez aradım ve 5 kez de bulunduğum şehrin merkez binasına gittim. Ama her seferinde aynı şekilde gevşek geri dönüşler yapıldı ve tabi ki sorunun çözümü adına hiç bir adım atılmadı.

İlker 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön