09 Nisan 2013

Ttnet Çok İlgisiz!

Mart ayında TTNET tarafından arandım. Sınırsız 8 MGB hızla telefon faturası dahil 55 TL olarak Koçnet ten çıkıp kendilerine geçmemi istediler Bana hiçbir şekilde problem olmayacağını herşeyi kendilerinin halledeceklerini söylediler. Özellikle modem cihazını da sordum. Bu cihazı da aynı şekilde kullanacağımı söylediler.

Sözleşmemde de aynı taahhütler vardı. Sözleşmeyi imzaladım gönderdim. Geçiş yaptım 3-4 gün sonra telefonuma kotamın dolduğu mesajı geldi. Bir yanlış olduğunu telefon ederek söyledim. Benim tarifemin 6GB LIK 29. 90 lık tarife olduğunu söylediler. Düzeltilmesini rica ettim. Bir gün sonrada koç net modem cihazımı almaya geldi. 3 haftadır 8-9 defa aradım. Hiç kimse ilgilenmiyor.

M.güngör 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön