11 Haziran 2013

Ttnet Çifte Abonelik Çifte Fatura!

06.05.13 tarihinde (Digiturk+İnternet kampanyası ile) servis sağlayıcımı değiştirmiş ve Doping Adsl'ye geçişim yapılmıştı. Geçiş sorunsuz gerçekleşmiş; Ttnet'e ait kullanıcı adı ve şifremin geçersiz olduğunu belirten bir uyarı sonrasında Doping tarafından verilen yeni kullanıcı adı ve şifre ile Adsl taşıma işlemim tamamlanmış oldu.

Lakin, bugün tarafıma ulaşan bir Ttnet faturası ile şoke oldum. Sanki halen aboneleriymişim düşüncesiyle beni faturalandırmaya devam ediyorlardı! Konu ile ilgili telefonda müşteri hizmetlerinin verdiği bilgi ise gerçekten trajikomikti : "Bize gelen herhangi bir hat taşıma bilgisi yok, biz sizi faturalandırmaya devam edeceğiz!" Konu ile ilgili acil çözüm bekliyorum.

Merter 40 Okunma

Cevaplar

  • Merter12 Haziran 2013

    TTNET'in bu yazdığını okuyanlar sakın ha "TTNET bu işi de çözmüş bravo! Ne kadar müşteri odaklı bir politika!" tarzı düşüncelerle kendini kandırmasın.. Üzüntü verici olan şudur ki, Türkiye sınırları içinde kendine böyle büyük bir isim yapmış olan firmanın, müşterilerini de bir o kadar küçük görmesidir. Ha merak edenler için şunu söyleyeyim, mail adresime yapılan bilgilendirme de bir otomatik mesaj yani copy+paste olayı. Çözdükleri bir olay veya verdikleri bir bilgi yok. Sonuç nedir? Benden çıkacak olan ama benim tasarrufum olmamış olan bir fatura bedeli. Takdir sizlerin.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön