22 Nisan 2013

Ttnet Ciddiye Alınmayan Müşteri Talebi!

20 nisan günü defalarca, saatlerce internete bağlanamadığımı bildirmeme ve genel merkezden tarafıma dönülmesine dair 2 sefer kayıt açtırmama rağmen bu saat itibarıyla ne tarafıma dönüş yapılmış nede arızam giderilmiştir. Taahhütlü bir tarifeye üye olmamdan dolayı her ay internet faturamı ödemekteyim fakat ücretini ödediğim interneti bağlandığı tarihten beri düzgün bir şekilde alamamaktayım.

Tarafıma genel merkezden acil dönülerek şu ana kadar yaşadığım bağlantı kopmaları ve müşteri hizmetleriyle yapmış olduğum toplamda yaklaşık 2 saatlik görüşmenin ve şikayetimin devam etmesi ve ciddiye alınmama istinaden taahhütün iptal edilerek üyeliğimin iptalini müşteri memnuniyeti bakımından talep ediyorum.

Kenan 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön