06 Ağustos 2015

TTNET Cidden Bıktım!

26 Haziran 2015 tarihinde Antalya'nın bir köyüne başka internet hizmeti veren bir sağlayıcı olmadığı için bin bir soru işareti ile TTNET'i seçtim. Günde en az 4-5 kez internetim gitti, her aradığımda bir kez daha aynı sorunun yaşanmayacağını söylediler fakat sorunum sürekli devam etti. Aradığım zaman 20dakikadan fazla bekletilmekten bıktığım için aramayı bıraktım. 16Mbps olarak anlaştığım internet hızımın sadece 4 de 1'ini alıyorum. Çok nadir olarak 8Mbps hız alıyorum. Lütfen sorunuma bir çare bulun. Cidden bıktım.

Doğukan 53 Okunma

Cevaplar

  • Doğukan 07 Ağustos 2015

    6 Haziran sabahı TTNET bu hatanın düzeldiği bilgisi için beni aradı. İnternet 5,6 saat boyunca kopmadı fakat 18.00saatinde yine bir kopma meydana geldi. TTNET oporetörlerini aynı gün içinde 2,3 kez aradım fakat herhangi bir gelişme olmadı. İnternetim hala kopuyor ve aşırı yavaş lütfen artık şu sorunu çözün.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön