06 Ağustos 2013

TTNET Ceza Faturası Gönderdi!

Türk Telekom ve TTNET bayisi olarak yıllarca hizmet ettim. Daha sonra bayiliği bıraktım. Fakat bir türlü hesapları kapatamadılar ve her geçen gün ceza faturaları gönderiyorlar ve gönderilen ceza faturaları ile ilgili detaylı bilgi verilmiyor.

29.07.2013 tarihinde gelen son ödeme tarihi 31.12.2015 olan ADSL itiraz inceleme kesintisi adında 929,35 kuruş ceza geldi. Fakat neyin cezası olduğu belli değil. Yetkililer bu sorunu çözmediği takdirde gerekli yasal hakkımı kullanacağım.

Zeki 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön