18 Ocak 2014

TTNET Çevreye Duyarsızlık.

TTNET kullanıcısıyım ve her ay faturam gelmektedir. İlk başvuru esnasında sadece e-mailime gelmesini talep ettim. Ancak ilk ekstrem posta ile kağıt fatura şeklinde geldi. Daha sonra çağrı merkezi ile görüşerek faturalarımın e-mailime gelmesini istedim. e-mailime faturalar gelmeye başladı ancak hala kağıt fatura da PTT kanalı ile adresime gelmeye devam ediyor.

Binlerce milyonlarca abonesi olan TTNET gibi bir firmanın PTT kanalıyla kağıt israfı yapmasının ve bunu her ay yapmasının kaç ağaca mal olacağını düşünmek beni üzüyor. Lütfen biraz çevreyi/doğayı ve gelecek nesilleri de düşünelim. Geleceğimize ve doğaya zarar vermenizden dolayı sizi kınıyorum.

Erkan 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön