17 Aralık 2014

TTNET Cevap Vermiyor.

2014 Mart ayı içerisinde kullanmış olduğum 3'ü bir arada tarifesi ile kullandığım üyeliğimi, TTNET'in sorunlarımıza çözüm olmaması sebebi ile iptal etmiştim. Nisan ayı içerisinde son faturam düzenlenmişti (1 yıllık kontratın bittiği tarih). Faturam aylık 49 TL idi. Her nasılsa, temmuz ayında yeniden SMS ile fatura gelmeye devam etti üstelik 109 TL olarak aylık. TTNET'i aradım. İlgili kişiyle konuştum. Geçmiş belgelere baktığında o da bir anlam veremedi ve şikayet kaydı oluşturuldu. Kısa sürede tarafıma dönüş yapılacağı bildirildi. Aralık geldi hala dönüş yok üstelik fatura gelmeye devam ediyor kullanmadığım hizmet için.

Tayyar 137 Okunma

Cevaplar

 • Tayyar16 Ocak 2015

  Tarafıma herhangi bir dönüş yapılmadığı ve sorularım cevapsız bırakıldığı için Tüketici Hakları Mahkemesine başvurdum.

 • Tayyar05 Ocak 2015

  Tarafıma dönüş yapan kişi ısrarla bana borcum olduğunu hatırlatıp durmasına rağmen istemiş olduğum soruların cevaplarını vermemektedir. Bana şu tarihli konuşmada şunu söylemişsiniz demektedirler. Eğer öyle ise neden benimle bu bilgiler paylaşılmıyor. Tüketiciler tek taraflı mı dinleniyor? Telefon konuşmalarını bizim de dinlememiz için yasal yollara mı başvurmamız gerekiyor? Üstelik az önce yine aranarak borç bilgisi hatırlatıldı. Bu sinir harbinin sebebi nedir? Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Aralık 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Tayyar27 Aralık 2014

  İlgili kurum; tarafımı bu süreçte 2 kez aradı. 05.03.2014 tarihinde yapmış olduğum naklin 11.08.2014 tarihinde (5 aydan fazla) yapıldığını söylediler. Bense nisan ayında zaten üyeliğimin bittiğini söyledim. Ve ekledim. Bu nakli kimin yaptığını, tarafıma neden bilgi verilmediğini, imzam, onayım olmadan nasıl yapıldığını sorduğumda cevap alamadım. Ayrıca bulunduğum sitenin güvenliği izinsiz içeriye kimseyi almaz. Nasıl olmuşta girmiş ve nakil yapmışlar, bilgi alamadım. Ses kayıtlarımı ve yazışmalarımı, imzalı nakil evraklarımı mailime göndermelerini bekliyorum. Tek taraflı olarak aranıyor, dinleniyorum ama paylaşılmıyor. Ayrıca mart ayında (telefon kayıtlarında vardır) üyelik iptali istemiştim. Nakil işlemini telefon ile yapan (imzasız onaysız habersiz) firma iptal işlemini de yapmıştı. Bu sebeple mayıs, haziran aylarında fatura gelmemişti. Üyelik yenileme nasıl ve neye istinaden yapıldı. Bilgi alamıyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Aralık 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön