05 Şubat 2014

TTNET Cayma Bedeli Faturası Göndermedi.

ben yaklaşık bir buçuk ay önce TTNET İnternet aboneliğimi iptal etmiş olmama rağmen hala tarafıma herhangi bir cayma bedeli faturası gönderilmedi. Müşteri hizmetleriyle görüştüm fakat faturamın adresime(İzmit'e) gönderileceğini, bunun dışında bir şey yapamayacaklarını belirttiler. Normal şartlarda öğrenci olduğum için İzmit te ikamet ediyorum fakat yarıyıl tatili dolayısıyla şu an bulanacak/Giresun'dayım.

Faturamın gönderilip gönderilmediğini ancak İnternet üzerinden takip ediyorum. Fakat her seferinde sadece "Teşekkür ederiz. Sistemimizde ödenmemiş fatura borcunuz bulunmamaktadır." cevabını almaktayım. Artık bir an önce faturamın tarafıma ulaştırılmasını yetkililerden talep ediyorum.

Emrullah 802 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön