13 Kasım 2013

TTNET Çalıştığı Kargo Firması Sözleşmeyi Okutturmuyor!

12 kasım 2013 günü TTNET'ten kendi adıma almış olduğum bir ürünü getiren MNG Kargo çalışanına aslında şikayetim sadece TTNET'in nasıl firmalarla çalıştığını anlatmak üzere olan şikayettir bu eve gelen kargo görevlisi taahhütlü aldığım ürünün sözleşmesini okutturmuyor.

2 alt sokakta olduğumu eve gelip ürünü alacağım 60 sn bekle dememe rağmen gitmesi birde kapıda eşimle tartışması hiç hoşuma gitmedi. TTNET umarım MNG Kargoyu bu konuda uyarır ve biz müşterilerin şikayetlerini değerlendirir.

Ercan 315 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön