09 Aralık 2014

TTNET Çalışmayan Günlerin Ücret İadesi.

TTNET yaklaşık 3.5 hafta bana İnternet ve telefon sağlayamadı. Tam bu sorunu çözdük derken gelen faturayla şok oldum. Normalde her ay ödemem gereken 33 TL gibi bir rakam varken 52,25 TL fatura geldi.

Yaklaşık 11 liralıkta indirim yapmışlar. Güya çalışmayan günlerin iadesi. Siz benimle dalga mı geçiyorsunuz? 1 aya yakın hizmet vermemişsiniz ve gelen faturaya bakın! Ekim ayında taahhüt dolmasına yakın arandım ve aynen net6 paketine ve konuştukça öde kampanyasına devam etmek istediğimi belirttim ve bu şekilde onayladım. Bunu da yenilememişler. TTNET sorunları aynen devam ediyor! Lütfen hakkınız olmayan ücretleri iade edin! Ve sizin sorumsuzluklarınızın yarattığı mağduriyeti giderin.

Cüneyt 84 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön