09 Nisan 2013

Ttnet Çalışma Sistemi Teknolojinin Çok Gerisinde!

181409**** numaralı ınternet hattımın ve bağlı bulunduğu telefonumun iller arası nakil için 15. 03. 2013 tarihinde başvurdum. 1 hafta sonra telefonu bağlamak için eve geldiler. Telefon bağlantısını yaptılar, 1-2 gün içerisinde internetin de açılacağını söylediler; 3-4 gün sonra müşteri hizmetlerini aradım, internet nakli için başvuru sisteme girilmemiş dediler.

Neyse müş. hizmetleri tekrar başvuru yaptı. Sonra yine bekleyiş, bu esnada 2 kere Türk Telekom merkezine gittim, sorunun ne olduğunu bırakın bilgilendirmeyi, oradakiler bile bilmiyor ki. anlayacağınız nakile başvuralı neredeyse 1 ay olacak, sanki baraj kurun, yol yapın dedik adamlara. siz ancak reklam çekin!

Mustafa 17 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mustafa 10 Nisan 2013

    En kısa süreymiş, görüyoruz sizin en kısa sürenizi... bilgilendirmeyi bile 2 günde yapamıyorsunuz, sorunu nasıl çözeceksiniz, sizin gibi firma batsın..

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön