TTNET Çalışanlarının Duyarsızlığı ve Bilgisizliği!

Mustafa Doğan Ş. |

Yaklaşık 15 gündür interneti yavaş ve ara ara kopuk bir şekilde kullanmaya çalışıyorum. Müşteri hizmetlerine arıza kaydı bırakıyorum ve iki gün sonra arızanız çözümlenmiştir diye dönüş yapılıyor. Arızanın çözümüyle alakalı işlemleri sorduğumda hiçbir cevap alamıyorum.

Şirket paraya mı doydu anlamış değilim. Eskiden ilgi yüksekti modem kurulumuna kadar yapılıyordu servis tarafından şimdiyse sistem şuymuş dışarıda ki ankastre kutusundan sonra biz sorumluymuşuz arızadan oldu o zaman interneti Taksim'e bırakın gidip alalım biz oradan. 5 yıllık kullanıcısıyım bıktım artık. TTNET pişmanlıktır!

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  14:07

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 28 Eylül
  15:09

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.