03 Şubat 2014

TTNET Çağrı Merkezinin Yanlış Bilgilendirmesi

Online başvuruda TTNET çağrı yetkilisi sözleşmemim elime geç gönderilmesi vede işlemlerin uzun süreceğini dile getirmesi ile herhangi bir TTNET başvuru merkezinden tekrar başvuru yaparak hızlı internetimin bağlanacağını ifade etmiştir. Hazırda bekleyen bir başvurum olduğunu vede tekrar başvurumun kabul edileceğinden emin misiniz diye sormama rağmen problem olmayacağını dile getirerek, elinize gelecek olan sözleşmeyi imzalamadan geri yollayın, zaten Yalınnet başvurusu olduğu için biz buradan iptal etmeden de ikinci bir başvuru yapabileceğimi söylemiştir.

Ben şu anda iade ettiğim sözleşmenin beyefendilerin eline geçmesini ve iptaletmesini bekliyorum ikinci başvuruyu bundan dolayı almıyorlar.

Gökhan 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön