04 Şubat 2014

TTNET Çağrı Merkezi!

30/12/2013 tarihinde saat 17:00-17:30 arasında TTNET tarafından İnternet'i iptal ettirmek istediğim için çağrı merkezinden aranarak görüşme yaptım ve konuşmanın sonunda yeni bir işlem ile ilgili onay verdim fakat akşam ayrıntılara bakınca çağrı merkezini arayarak verdiğim onayın iptalini taleb ettim.

Çağrı merkezinde görüştüğüm bayan not aldığını fakat bana gönderilen sözleşmeyi imzalamazsam konuşmamdaki onayımın geçerli olmayacağını söyledi, fakat bundan 2 gün önce Türk Telekomla yaptığım görüşmede telefon hattımın TTNET e geçtiğini öğrendim bunun üzerine TTNET'e şikayet dilekçesi gönderdim ve 3 gün sonra bana yapılan dönüşte hiç kullanmadığım 1 aylık faturayı ödemem gerektiği söylendi.

Dilek 81 Okunma

Cevaplar

 • Dilek 05 Şubat 2014

  Durum düzeltilmediği gibi 2 aylık fatura ve indirim bedeli çıkarttılar hiç kullanmadığım hatta modem alınmadı birşey yapılmadı neyin bedelinin alınmak istendiğini bir türlü anlayamadım.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Dilek 04 Şubat 2014

  Birde nasıl oluyorsa çağrı merkezi beni aradığında verdiğim onayı sözleşme sayıyorlar da nedense akşamında ben çağrı merkezini aradığımda onayı iptal etmek istediğimi söylüyorum, not alıyorlar ama bunu geçerli saymıyorlar bundaki tezatlığa ne demeli resmen kendi işlerinin oluruna bakmış oluyorlar burada. Eee bir müşteri dahaaaaa

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön