14 Nisan 2015

TTNET Çağ Dışı Hizmet Adaletsiz Ücretlendirme!

Şuan ki faturamız 70 TL civarında ve aldığımız hız 1.7 MB şaka gibi bir hız. Bu yüzyılda 1.7 MB hız ile hizmet vermek ayıptır ayıp. BTK üzerinden onlarca şikayet iletmemize rağmen cevap klasik santrale olan uzaklıktan dolayı ancak bu kadar hız verebiliyoruz. Peki diyorum bir alt sokağımızda fiber kullanıyorlar yani bizden 14 kat daha fazla hız alıyorlar ve benden daha az (49 TL) ücret ödüyorlar bu nasıl bir hizmettir bu nasıl bir adaletsizliktir?

Altyapı yetersiz olur tabi 30 yıl önceki altyapıyı ben mi yenileyeceğim bu da sizin ayıbınız. 3 yıldır fiber altyapısının geleceğini söyleyerek bizi kandırıyorsunuz. Şeffaflık istiyoruz fiber hizmetini bizlere ne zaman vereceksiniz?

İbrahim 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili Arzu Hanım ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön