09 Eylül 2013

TTNET Bütün Gün Bağlantı Yok!

Bugün saat 12:03'de TTNET bir günlük ücretsiz deneme için İnternet bağlantınızı 100 mb'e çıkartmak istiyorsanız şu adımları izleyin falan diye bir mesaj attılar. Ben de kabul ettim ve adımları izledim. Ancak İnternet hızım bırak artmayı İnternet bağlantım komple kesildi. Müşteri hizmetlerini arayıp arıza bildirimi yaptım.

Geri döndüler ama çözüm önerisi olarak söyledikleri modemi resetlemek. Şu an 12 saati geçti ve neredeyse 13 saattir İnternet bağlantım yok. Hafta sonu tatilimde vaktim varken İnternet kullanmak istiyorum ama TTNET sayesinde parasını ödediğim İnternet'imi kullanmadım.

Neredeyse haftada 2-3 sefer olan kesilmeleri bile kanıksadık bu firma yüzünden.

Gökhan 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön