24 Haziran 2015

TTNET Bulunduğum Yerin İnternet İçin Alt Yapısı Bulunmamaktadır!

Yükseltepe mahallesi 1809/1. Sokaktan, 1851. Sokağa taşındık. Bulunduğumuz sokakta alt yapı bulunmamaktadır. Bu yüzden eski adresimde kullandığım interneti buraya nakil ettiremiyorum. Her yere modernleşme adına bina yapıyorlar ama alt yapı yapmıyorlar bu ne saçmalık. Kaç aydır internetimi kullanamıyorum. İnternetimi dondurdum dondurma süresininde bitimine çok az kaldı. Ya internetimi kapattıracağım ya da boşuna para ödeyeceğim ve interneti kullanamayacağım.

Gökhan 114 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 29.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön