06 Aralık 2014

TTNET Bulunduğum Apartmana İnternet Bağlatamıyorum.

7 ay önce taşınmış olduğum apartmana internet bağlatabilmek için TTNET başvuru merkezine gittiğimde çalışanlar; apartmanımda internet bağlantısı için altyapı olmadığı bilgisini verdiler. Bunun üzerine yapılması gereken şeyin beklemek olduğunu söylediler ve aradan 3 ay geçtikten sonra tekrar TTNET'i aradığımda bana Türk Telekom'a dilekçe vermem gerektiği söylendi.

Dilekçe vermek için Türk Telekom'a gittiğimde ise bana dilekçenin bir işe yaramayacağını, yapabileceğim tek şeyin beklemek olduğunu söylediler. Benim anlamadığım bu hizmetin neden bu kadar yavaş olduğudur? 7 ay geçti ve internet kullanamıyorum, apartmanda 9 daire var ve yarısı internetin gelmesini bekliyor.

Erkan 1.168 Okunma

Cevaplar

  • Erkan22 Aralık 2014

    TTNET şikayetimin üzerine beni aradı, evet gerekli ilgiyi gördüm, sorunu TürkTelekom'a iletmem söylendi. Bunun üzerine TürkTelekom'la irtibata geçmeye çalıştım bu sefer yeniden binama internet altyapısı için beklemem gerektiği söylendi. Ardından bir başka TTnet başvuru merkezinden birinde çalışan bir personelin apartmanda internet için belli sayıda başvuran olması dahilinde bunun için bi çalışma olabileceği söylendi ve ben de apartmanda benim dışımda 2 kişinin daha TTNET'e başvurmasını sağladım. Fakat ne yazıkki halen hiç bir gelişme yok ve bu gerçekten üzücü. Evimde internet olmadığı için tezimi de tamamlayamadım, bu yüzden bu kadar ağır işleyen bir sistemden şikayetçiyim.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön