18 Şubat 2013

Ttnet Bu Kadarda Olmaz Artık Boşunamı Para Veriyoruz Kardeşim!

Kardeşim Bakın hala düzelmedi şu internet yemin ederim diğer arkadaşlarım hızlı kesintisiz bağlanırken ben bu durumdayım inanın kendimi zor tutuyorum şuan insanında bir sabrı var ne adam mı gönderiyorsunuz oradan mı hallediyorsunuz yapın birşeyler bu ay içinde de düzelmezse kesinlikle ttnet'i bırakıyorum bu kadar yeter size mecbur değilim gider başka bir ISS kullanırım daha iyi.

Tolga 24 Okunma

Cevaplar

 • Tolga25 Şubat 2013

  İnternet hızım 1 mb ve hala kopmalar yaşıyorum 5 dakika bazen 10 dakika da bir kopmuyor Hattınız desteklemiyor demiceksiniz galiba 1 mb daha azı ne olsun eger hattım desteklemiyorsa başka ISS'e geçerim ozaman bal gibi destekler anlata bildimmi ? sorunumun düzelmesini istiyorum hattımı iptal edicektim aradılar düzeltiyoruz dediler gene aynı bu sefer arasanızda kararımdan vaz geçiremezsiniz birdaha bu durum olursa ttnet benim için bitmiş demektir. iyi günler en kısa zamanda düzelmesini istiyorum. Ayrıca gerekli bilgiler e-mail adresinize gönderilmiş diyorsunuz kontrol ediyorum hiç bir şey yok size ait.

 • Tolga20 Şubat 2013

  Bakın artık sabrımın sonundayım bu durum devam ederse gerçekten kendimi argo kelime kullanmamak için zor tutuyorum artık yeter size para veriyoruz para ben para veriyorsam ilgilenecek arkadaşım ben 1 video izleyemiyorum ya nedir bu lan ne biçim hizmet ne biçim iş Hemen düzelmesini istiyorum hemen....!

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön