25 Kasım 2014

TTNET Bu Hız Problemi Ne Zaman Çözülecek?

Bulunduğum bölge şehir merkezine yürüme 15 dk. Mesafede. Karşımda 2 tane lise, 2 tane orta okul ve sağımda Toki konutları var. Tüm bunlara rağmen maalesef ki bağlantı hızım 2 mbps bile değil. Aylık 70 küsur lira vermeme rağmen bırakın vaat edilen hızı AKK hızına bile ulaşamıyorum. Yıllardır sorun düzeltilecek.

Yeter artık uygulanan bu hizmetin yetersizliği. Bulunduğum bölge dağ başında mı, 2 mbps nedir? o kadar övündüğünüz fiber hattınız nerede? Gerçekten yeter artık. Her ay fatura gününde mail, mesaj atıp üstüne arayıp faturanızı ödeyin demesini gayet iyi yapıyorsunuz, fakat konu hizmete gelince yapabileceğimiz bir şey yok hattınız o kadar hızı kaldırıyor diyebiliyorsunuz. Bu mu vizyonunuz?

Muharrem 173 Okunma

Cevaplar

 • Muharrem 27 Kasım 2014

  Yine aynı savunma şekli ile konu geçiştirildi. Müşterilerin tek ulaşabildiği ve yapabilecekleri kısıtlı olan çağrı merkezi personeline yönlendirip bırakıldı.

 • Muharrem 27 Kasım 2014

  Evet gereken bilgilendirme yapıldı. Aynı şekilde "Yapabileceğimiz bir şey yok hattınız o kadar hızı kaldırıyor..." bilgilendirmesi.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Kasım 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Kasım 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön