17 Ekim 2014

TTNET Bu Firmaya Hiç Yakışmıyor!

Telekom'un bu kadar kötü bir hizmet anlayışı sanırım sadece Zonguldak'ta var. Ne zaman ev değiştirip nakil yaptırsam teknik ekip geliyor işlem yapmadan gidiyormuş! O zaman ben boşuna mı arıza başvurusu yapıyorum?

İnsan müşterisini arar geldik problem çözüldü mü diye değil mi? Dün Telekom şubenize gittim nakil için, sistemde sorun var dediler nakil başvurusunu kağıtla aldılar. Bugün 4440375'i aradım başvuru falan yok dediler yeniden aldılar. İnsanların vaktini çalmayın! Mesaj atıyorsunuz internetiniz kullanıma açılmıştır diye ama ortada internet diye birşey yok kullanamıyoruz! Tabi siz hemen açık gösterip paranızı alacaksınız o günden itibaren. Lütfen bir an önce internet ve telefonum bağlansın!

Aliihsan 190 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Aliihsan 18 Ekim 2014

    İşlem yapmak için bugün aradılar fakat ben nakil işlemimin gereçkleşmesini istedim. Gelen ekip eski adresime gidip arıza varmış diye beni arıyor. Ben durumu anlattığımda durum farklı o zaman nakil yapılması gerek diyor zaten ben de bunu istiyorum dedim. O zaman arıza yok diyip teli kapatıyor. Ağlasak mı gülsek mi bu halimize lütfen bir an evvel nakil işlemim gerçekleşsin. Zonguldak'ta teknik elemanlara biz müşteriler olarak ulaşamıyoruz malesef sadece müşteri temsilcisi ile görüşebiliyoruz onların da zerre sorun çözümüne katkıları yok sadece oturup form dolduruyorlar...

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön