23 Nisan 2013

Ttnet Bozuk Modem Verdi!

Tivibu servisi için gelen teknik ekip Zyxel marka sağlam ADSL modemimi alıp yerine Airties marka arızalı bir modem bıraktı. Bıraktıkları modem kendiliğinden kapanıp açılıyor, 2 metre uzakta kablosuz bağlantı kalitesi düşüyor. Kabloyla bile çok yavaş. 3 defa şikayet açtım, sorunla ilgilenilmedi. Her seferinde sorununuz çözülmüştür denilip geçildi. Modemde sorun var dediğimde üretici firmayla görüşün denildi. Kendim satın almadığım, elimde faturası olmayan ürün için ne görüşebilirim?

Bana arızalı ürünü servisiniz bırakmışken bunu benim mi yapmam gerekiyor! Modemin değiştirilmesini istiyorum dediğimde, cihazı alıp TTNET müdürlüğüne gidin denildi. Sizin hatanız için niçin zamanımı çalıyorsunuz?

Mustafa 147 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa29 Eylül 2014

  çok kötü müşteri hizmetleri. uzun süre hatta bekleyip bir ilgiliye ulaşamıyorsunuz. ulaşabildiğiniz kişiler de konu hakkında bilgisiz, sadece yazılı metni okuyan çağrı merkezi çalışanları oluyor. TTNET sorunu çözmek yerine bahane üretmeyi tercih ediyor.

 • Mustafa25 Nisan 2013

  bu şikayetten sonra tekrar aynı cevap geldi. Airties'in telefon numarasını verdiler ama onlar da telefonu açmıyor. En az 5 kez arayıp 10'ar dakika hatta beklediğim halde bir teknik destek elemanı ile görüşemedim. Sorunum çözülmediği gibi TTNET'ten ümidimi tamamen kaybettim.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön