18 Mart 2013

Ttnet Böyle Kötü Bir Hizmet Yok!

Şirket olarak Ttnet fiber kullanmaya başladık. Ttnet ve fiber gördüğüm en başarısız ikili olmuş. Böyle bir sistem yok. Tanıtım ve abonelik için gelen arkadaşlara taleplerimizi anlattık "şirketiz, yüksek hız ve limitsiz net istiyoruz". Evet tamam deyip bizi anladığını sanan arkadaş gidip şirket için kotalı tarife tanımlamış ve birde taahhütlü. Akla zarar.

Eyvallah ilk fatura gelene kadar haberimiz olmadı fatura geldi beyefendiler tarife değiştiremiyor inceleyeceklermiş. O arada birde net kesildi abartmıyorum tam 7 iş gününde hattı düzeltebildiler. şimdi direk hattı iptal neyse parası cezası verdik.

Cihan 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön