15 Mayıs 2013

Ttnet Böyle Fiber İnternet Olmaz Olsun!

Ttnet beni fiber internet tarifesine geçirdiğinden beri eski 8 mps olan tarifemde aldığım hızın aynısını alıyorum ama sorsanız 20 mps fiber internet kullanıyoruz? Hızım 10 mps'yi zor görüyor hadi onu geçtim 10 mps de yeter ama fibere geçmeden önce olan ping değerim neden 30-50 arası iken fibere geçince 150-200 e çıktı?

Fibernet diyorsunuz 20 mps hız diyorsunuz nerede fiber net? Bu ping nedir Allah aşkına bir online oyun zevkimiz var onuda işkenceye çevirdiniz. Kaç kere müşteri hizmetlerini aradım daha ping nedir onu bilmiyorlar bana nasıl yardımcı olabilirler? Ya ping i düzeltirsiniz yada ttnet'ten ayrılır gider başka kurumlardan kullanırım interneti. Bana ulaşılmasını talep ediyorum.

Hüseyin 89 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin 26 Mayıs 2013

  Arıza kaydı tutuldu ekip yollancak dediler gelen giden arayan soran yok yazıklar olsun be.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Hüseyin 17 Mayıs 2013

  Bilgilendirme yapmanızı bekliyorum?

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön