TTNET Boşta Port Yokmuş Yıl Olmuş 2016!

Semih K. |

İnternet için başvuru yaptım alt yapını olduğunu fakat boşta port olmadığı için işlemimi gerçekleştiremediklerini, bu sorun için Türk Telekom'la görüşmemi söylediler. Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım, müşteri hizmetleri yoluyla bir işlem yapamadıklarını Türk Telekom Merkez Ofislerine başvuru yapmamı söylediler. Bende merkez ofisine gittim fakat kendilerinin bir şey yapamadıklarını, benim gibi birçok kişi olduğunu, doğrudan Türk Telekom'la ilgili olduğunu anlattılar, yani bu boş port için ya birisi üyeliğini iptal edecek ya da Türk Telekom yıl sonundaki toplantısında bu konuyu görüşüp Yurt Dışından port alıp takacakmış. Şuan sabrımın sonuna gelmek üzereyim, yardım edin.

Etiketler :

Üyelik / Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ağustos
  15:44

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 06 Ağustos
  11:44

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.