14 Mayıs 2015

TTNET Boş Port Yokmuş!

Esentepe Mahallesi Rahmet Sokak Kartal/İstanbul'da oturmaktayım ve yaklaşık 1 aydır evime internet bağlatabilmek için TTNET ile uğraşmaktayım.

1 ay önce müşteri hizmetlerinden boş port yok bilgisi aldım 1 hafta önce gene müşteri hizmetlerinden internet hizmeti alabilirsiniz cevabı alınca başvurumu yaptım ve başvurumdan 3 gün sonra modemim elime ulaştı. Evde modem kurulumu hazır hattın aktif olmasını beklerken bugün müşteri hizmetlerinden arandım ve boş port olmadığı için hizmet veremiyoruz modemi geri yollayın denildi.

Cem 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 16.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön