31 Ağustos 2013

TTNET Borcunu Ödeyip Kapattığım Üyeliğe Borç Çıkardı!

2008 yılında askere gideceğim için tüm borçlarını ödeyerek TTNET internet hizmetini iptal ettirdim ve sene 2013 TTNET 2008 yılından bana borç çıkardı,bu güne kadar adresim ve telefon numaralarım aynı olmasına rağmen hiçbir uyarı yapılmadı.

5 sene sonra borç çıkardılar üstelik tüm borçlarımı ödeyip kapatmama rağmen. Burada ilginç olan şey şu,bu borç TTNET' den ayrılıp başka bir firmadan İnternet hizmeti almaya başlamamdan birkaç ay sonra çıkıyor!

Hasan 205 Okunma

Cevaplar

  • Hasan05 Eylül 2013

    Şikayetim için TTNET'e de mail attım.Nasıl sonuçlanacağını çok merak ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön