24 Nisan 2013

Ttnet Borcundan Dolayı Kapanan Hatta Fatura Gelmesi!

Ttnet internet hattımın iki ay süreli borcundan dolayı kapanmasının ardından herhangi bir internet paketine üyelik talep etmediğim halde sınırsız internet ücretinden çok daha fazlası borcuma takiben 4 ay boyunca aylık borç olarak yansıtılmıştır. Şimdi soruyorum, vermedikleri bir hizmetin bedelini neye göre belirliyor ve ne hakla benden bu verilmeyen internet hizmetinin bedelini talep edebiliyorlar?

Böylesine müşteri karşıtı bir satış politikası izledikleri için ttnet i kesinlikle hiç bir yakınıma tavsiye etmeyeceğim. Bu haksız kazançtan dolayı ttnet e dava açacağımı belirtmek isterim.

Demet 241 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön