24 Nisan 2013

Ttnet Borcumu Ödeyemiyorum!

4 aylık internet borcum var. Borcumu kapatmadan internet hattımı donduramıyorum. Hadi burasını geçtik. Ödemeyi düşünüyordum. Kocaeli'deki müdürlüğe gittim, bir sürü bankanın kartları sayıldı fakat kredi kartımın bağlı bulunduğu bankanın adı (Akbank) geçmedi. Maalesef bu nedenden ötürü borcumu taksitlendiremiyorum.

Ne interneti kullanabiliyorum, ne de borcumu silmeye yeltenebiliyorum. Dondurabilmek de çok uzak görünüyor. Elimi kolumu bağlayan bu soruna fatura kesim tarihi gelmeden bir çözüm bulunmasını bekliyorum.

İlker 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön