26 Ağustos 2015

TTNET Borcumu Ödediğim Halde Kabul Edilmiyor!

Borcumu ödediğim halde vekalet verdiğiniz Deniz Hukuk bürosu M*** A. tarafından sahte avukat kimlikleriyle sahte polis kimlikleriyle tehdit ediliyorum. Ödediğiniz para yok artık kapınızı kıracağız diyorlar. Elimde makbuzlarım var, ses kayıtları var. TTNET ve avukatınız hakkında şikayetçi olacağım.

Hüseyin 1.390 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 28 Ağustos 2015

    TTNET borcumu kapatığım halde Avukatı haciz dosyasını kapatmıyor. Suratıma telefonları kapatıyorlar. İcra dairesi makbuzların önemi yok avukat dosyayı kapatmadığı için biz hacize geliriz diyor. TTNET avukatını bile bana arattırıyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.   Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön