TTNET Borcumu Kart İle Ödediğim Halde Fatura Merkezinde Yine Borç Çıkıyor.

Herşey Gönlünce O. |

TTNET'in müşteri hizmetleri servisinde fatura ödemesi kart ile gerçekleştirilen servisini arayarak kart bilgileri ile fatura borçlarımı ödedim bana sistemin yanı telesekreterin verdiği cevap ödenmemiş faturanız borcunuz kalmamıştır dedi. Diğer gün en yakın Fatura merkezine giderek borcumu sorgulattım teyit etme maksadıyla gittim bana fatura merkezinde yine borcum olduğu söylendi ve orada da nakit elden ödedim tüm TTNET internet borcumu. Akabinde 444 0 375 müşteri hizmetlerini aradım durumu aynen böyle bu şekil izah ettim bana verdikleri cevap ödeme nereye hangi hesaba ödendiğini göremiyoruz denildi ve para iadesi yapılmadı bu nasıl TTNET? Ben şimdi nereye şikayet edebilirim?

Etiketler :

Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ağustos
  14:46

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 12 Ağustos
  10:28

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.